Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Tiszti épület

Go down 
+15
Alaesia Castelot
Chambers
Redrick Schuchart
Tabitha Oswald
Mireia Sanchez
Dalma Szepesi
Zac Laurence
Daniella Fekete
Montgomery
Bella Wells
Anita Wherner
Blake Adkins
Catherina Diamond
Henderson
Kalandmester
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimePént. Jún. 29, 2018 8:07 pm

Erről a helyről csak annyit lehet tudni, hogy "civileknek tilos a belépés". Ha van engedélyed rá, az természetesen más kérdés, de ahhoz legalább egy tiszt kell, hogy bevigyen. A beléptető rendszer ujjlenyomat-olvasóval működik, úgyhogy nem fogsz csak úgy bejutni.
Azt viszont rebesgetik, hogy indulás előtt ebben a két szintes épületben gyűjtik össze az újoncokat, hogy a kiképzés helyszínére szállítsák őket.
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
Henderson
Százados
Százados
Henderson


Program : Kiképzőparancsnok
Hozzászólások száma : 116
Join date : 2018. Jul. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1418/25Tiszti épület        Macska11  (18/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1416/25Tiszti épület        Macska11  (16/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 6:09 pm

Lassan befordult a busz Szegedre. Ez volt az utolsó állomás. A többiek pedig már itt voltak mögöttem a buszban. A nők vannak itt többségben, majd kiderül, hogyan teljesítenek.
Ezután a Tiszti épület mikrofonjához léptem, majd a listáról felolvastam a leendő orionos neveit.
- Adkins, Barsony, Diamond, Ilysiris, Wells és Wherner. Futólépésben a tiszti épülethez. Aki nem jelenik meg, az itt marad!

//Technikai utasítás: Mindenki, akinek elhangzott a neve, írjon ide a tiszti épületbe, hogy megjelent. Hanga Barsony, Wyana Ilysiris elméletben itt van, de nem kell rá várni.//
Vissza az elejére Go down
Catherina Diamond
Kapitány
Kapitány
Catherina Diamond


Program : -
Hozzászólások száma : 533
Join date : 2018. Jul. 04.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1410/25Tiszti épület        Macska11  (10/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1421/25Tiszti épület        Macska11  (21/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 6:11 pm

És igen! Végre elérkezett ez a nap is. Alig vártam, egész nap pattogtam és pörögtem, mint valami buzgómócsing, aki nem tud magával mit kezdeni, ami mondjuk igaz is volt rám. Hat óra előtt már tényleg az izgalom a tető ponton volt, s csak akkor nyugodtam le valamilyen szinten, mikor meghallottam a hangosbemondóból a nevemet.
Magamhoz véve a cuccaimat nagyban vigyorogva trappoltam a tiszti épületbe, ahova elegánsan berobbantam. Mivel nem igazán tudtam mit mondani, illetve hogy köszönni, megelégedtem annyival, hogy komoly képet erőltettem magamra és csak biccentettem, mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Blake Adkins
Honvéd
Honvéd
Blake Adkins


Program : Orion
Hozzászólások száma : 219
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1415/25Tiszti épület        Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska148/25Tiszti épület        Macska11  (8/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 6:14 pm

Természetesen az udvaron lógtam, hiszen csak ott pöfékelhettem békésen. Így mikor a tiszt elhaladt, már messziről kiszúrtam. Remek. Lassan beindul a buli. Ráérősen még elszívtam a cigit, majd miután a nevemet hallottam - az lett volna a ciki, ha kihagynak, ráérősen baktattam be az irodába.
- Jelen, uram! - közöltem, hátha nem látja, hogy itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Anita Wherner
Honvéd
Honvéd
Anita Wherner


Program : Orion
Hozzászólások száma : 186
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1415/25Tiszti épület        Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 6:27 pm

Nem sokkal hat előtt értem ide. Szerencsére nem maradtam le semmiről, és csomagom sem sok volt. Gyanítom túl sok személyes dolgot nem vihetünk magunkkal, így nem is vettem a fáradságot, hogy bőröndöt hozzak.
- Százados úr! - mondtam, ahogy beléptem és tisztelegtem is.
Vissza az elejére Go down
Bella Wells
Honvéd
Honvéd
Bella Wells


Program : Orion
Hozzászólások száma : 135
Join date : 2018. Jul. 07.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska149/25Tiszti épület        Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska148/25Tiszti épület        Macska11  (8/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska143/25Tiszti épület        Macska11  (3/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:21 pm

Végre eljött a nap! Wiiii! Szinte ugrálok örömömben! Igen végre elkezdődik a NAGY NAP! Végre elkezdődik az ORION!!!!!! Khm… én teljesen nyugodt vagyok. Teljesen. Nem kezd el felizgatni az a sok fájdalom… az a sok…. szenvedés…. az a sok… sérülés… ami.. ránk vár… heeeeh…. khm… akarom mondain igen. Teljesen jól vagyok. Rezzenéstelen mosollyal, visszafogottan közeledek az ajtóhoz és megvárom, míg beengednek. A katona egyenruha van rajtam, hisz ez a minimum, bár szó mi szó… lehet nem tökéletesen vettem fel… nem vagyok az ilyen kaliberű ruhákhoz szokva… jobban szeretem azokat, amíg bővebbek, kicsit szellősebbek és nagyobb eséllyel kap beléjük valami éles vagy hegyes. Khm… Mindenesetre én is megjelentem időre és ez a lényeg.
Vissza az elejére Go down
Henderson
Százados
Százados
Henderson


Program : Kiképzőparancsnok
Hozzászólások száma : 116
Join date : 2018. Jul. 01.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1418/25Tiszti épület        Macska11  (18/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1416/25Tiszti épület        Macska11  (16/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:34 pm

Vegyes érzelmekkel figyeltem az újoncokat.
- Rendben. A csomagjaikat hagyják itt, csak az irataikra lesz szükség. Ezután libasorban irány a busz - közöltem velük a feladatot. Mindegyik kezdő, rémesen fiatal, és sok a lány. Mindegy, kíváncsi leszek meddig bírják. - A buszon használják ki, hogy még három szabad órájuk van, beszélgessenek, ismerkedjenek, a továbbiakban úgy sem lesz sok szabadidejük.

//Technikai utasítás: Egy búcsú reag ide, majd a folytatás itt: ITT //
Vissza az elejére Go down
Catherina Diamond
Kapitány
Kapitány
Catherina Diamond


Program : -
Hozzászólások száma : 533
Join date : 2018. Jul. 04.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1410/25Tiszti épület        Macska11  (10/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1421/25Tiszti épület        Macska11  (21/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:36 pm

Oké, szóval cucc itt hagyás és a busz. Rendben. Ez azt hiszem menni fog. Nagy mosollyal az arcomon eresztettem le magam mellé a táskámat, miután kivettem belőle az irataimat. Bár nem tudom minek kell az neki, de oké. Ezen nem múljon. Meg még azért kivettem a kabala macskás kis plüssömet. Enélkül sehova. Ha meg valaki menet közben megtalálja, tenni fogok arról, hogy megbánja.
A buszon csak leültem az ablakmellé és nem nagyon figyeltem a környezetemre, na meg a többi újoncra sem.
Vissza az elejére Go down
Blake Adkins
Honvéd
Honvéd
Blake Adkins


Program : Orion
Hozzászólások száma : 219
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1415/25Tiszti épület        Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska148/25Tiszti épület        Macska11  (8/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:39 pm

Hogy miii van??? Hagyjam itt? Ez komoly? Remélem cigit lehet venni valahol, nem sok doboz maradt nálam, de azokat is előreláthatóan a zubbonyba rejtettem. Ettől igaz, hogy furán kidudorodik néha, de annyi baj legyen. A fő, hogy van dohányom. Hogy a kiképzésen mit fogok szívni még nem tudom. Ezután meg felszáltam a buszra. Nem mintha tudtam volna mást csinálni...
Vissza az elejére Go down
Anita Wherner
Honvéd
Honvéd
Anita Wherner


Program : Orion
Hozzászólások száma : 186
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1415/25Tiszti épület        Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:40 pm

Bólintottam, hiszen számoltam ezzel, így nem is volt nálam semmi felesleges holmi. Felvontam a szemöldökömet, mikor láttam, hogy mások lopva még telepakolják magukat. Reménytelen, nem hiszem, hogy ezt megússzák. De az ő bajuk, nem az enyém.
- Igen, uram - feleltem, mikor megkaptuk a buszra szállási parancsot.
Vissza az elejére Go down
Bella Wells
Honvéd
Honvéd
Bella Wells


Program : Orion
Hozzászólások száma : 135
Join date : 2018. Jul. 07.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska149/25Tiszti épület        Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska148/25Tiszti épület        Macska11  (8/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska143/25Tiszti épület        Macska11  (3/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:51 pm

- Igenis! - ennyit fűztem a kommentárhoz és amint lehetőségem volt már mentem is fel a buszra.
De szépen sorjában csak, hisz nem szabad tolakodni. Bár ki tudja. Lehetséges, ha tolakodnék akkor kapnék valami büntit... hm... nem is tudom... talán... egy picit... áh nem, ha most kicsapnak, akkor itt vége. Így hát kicsit szomorkásan, de azért izgatottan indultam meg a buszra, a többiek pedig szinte csak annyit láthatnak, hogy alig bírok elülni a fenekemen, annyira izgulok.
Vissza az elejére Go down
Montgomery
Főhadnagy
Főhadnagy
Montgomery


Program : Kiképzőparancsnok
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2018. Jul. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:31 pm

Nem volt ma jó napom. A forgalom valami katasztrofális volt. Egy fél órát késtem, mire odaértem a szegedi toborzóirodába. A többi helyszínről már összeszedtük az újoncokat. A buszokban kilencvennégyen nyomorogtak, már csak hat hely volt. A tájékoztatás szerint épp ennyien vártak az utolsó városkában. És még volt egy külön engedélyesem is.
Hát legyen. Amint megálltunk, egyedül szálltam le a buszról, és mentem be a tiszti épület bejáratán. Viszonoztam a recepciós őrmester tisztelgését, átvettem tőle a listát, és a hangosbemondó mikrofonjához léptem.
- Köszöntöm a várakozókat. Aki a nevét hallja van öt perce, hogy ideérjen! Bihari, Fekete, McNamara, Oswald, Sanchez, Schuchart és Szepesi! Valamint még várom az irodába Zac Laurencet - soroltam a neveket. Reméltem hamar ide érnek.
- Legalább pontosak. A csomagokra nem lesz szükség. Szálljanak fel a buszra, és ott várakozzanak. Laurence, maga maradjon egy pillanatra, beszédem van önnel. - Tettem hozzá, amint megjelentek az újoncok.

//Technikai utasítás: Mindenki, akinek elhangzott a neve, írjon ide a tiszti épületbe, hogy megjelent és felszállt a buszra. Violetta Bihari és Draco McNamara elméletben itt vannak, de nem kell rájuk várni.//
Vissza az elejére Go down
Daniella Fekete
Honvéd
Honvéd
Daniella Fekete


Hozzászólások száma : 214
Join date : 2018. Jul. 23.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1413/25Tiszti épület        Macska11  (13/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1415/25Tiszti épület        Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska146/25Tiszti épület        Macska11  (6/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:39 pm

Táska a vállamon, megyek is oda. Körbenézek, sokan leszünk. Hány ember az, aki elfogad engem úgy ahogy vagyok? Az eddig tapasztalatok alapján kettő vagy három, semmiképpen sem több. De az is lehet, hogy sokkalta kevesebb. A hajam jelenleg a csúnyábbik felemet takarja, felsétálok a buszra és elfoglalok egy üres helyet. Istenem, már csak órák kérdése, és megkezdődik a Sirius program rendesen. Mennyi hasznát veszem a táncnak? Mi lenne, ha nem lenne ennyire meleg. Fenébe is, látni fogják. Az eddig kiengedett hajamat egy hajgumival kényszerítem lófarokba.Aztán körbenézek. Ki néz engem.
Vissza az elejére Go down
Zac Laurence
Honvéd
Honvéd
Zac Laurence


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1411/25Tiszti épület        Macska11  (11/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1418/25Tiszti épület        Macska11  (18/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:41 pm

Hosszú idő telt el, azóta, hogy a városba cipeltek. Hiába szállítottak ki a börötnből, kicsit úgy éreztem, hogy itt is négy fal közé lettem zárva. Nem mehettem sehova és bár azt csinálhattam, amit akartam, mivel a képzésem nem kezdődött el, így lényegében tétlenségre lettem utalva. Remek... ezért érdemes volt kirángatni a priccsemről. Viszont hamarost tájékoztattak, hogy magasabb körökbe osztottak be, és nem Jupiter, hanem a Sirius lesz az új "otthonom". Nagyon örültem neki mondhatom, így pofákat vágva, de meglepően fegyelmezetten vigyázzba vártam a Főhadnagyot. A legtöbb kis újonc senkiházival ellentétben nekem vannak gyakorlataim az ilyen téren, hisz a börtönbe is minden alkalommal vigyázzban kellett, katonasorban állni minden egyes szemrevételezés közben. Épp emiatt nem esett túlságosan nehezemre, viszont úgy voltam vele, mostmár itt az ideje itt hagyni ezt a sz*rságot és nekikezdeni végre a dolognak, mert kezd már eléggé elegem lenni a sok semmitől.
Vissza az elejére Go down
Dalma Szepesi
Honvéd
Honvéd
Dalma Szepesi


Program : Sirius
Hozzászólások száma : 272
Join date : 2018. Jul. 28.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1410/25Tiszti épület        Macska11  (10/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1410/25Tiszti épület        Macska11  (10/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:45 pm

Nem rég érkeztem meg, de nem is maradtam sokáig, mert megjelent a tiszt és tovább is küldött minket. Hát oké. Nem figyeltem meg a többieket. Nem volt arra idő. Vagy nekem nem maradt bámészkodásra időm, mert még mindig lekötött az, hogy dühös legyek. Kezdtem egy kicsit megbánni, hogy elhamarkodtam a jelentkezést. De most már ez van. Nincs visszaút.
Vissza az elejére Go down
Mireia Sanchez
Honvéd
Honvéd
Mireia Sanchez


Program : Sirius
Hozzászólások száma : 87
Join date : 2018. Jul. 07.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska144/25Tiszti épület        Macska11  (4/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:47 pm

Kicsit lassabban, mint a többiek értem oda az épületbe. Úgy voltam vele, hogy valamikor kéne szólnom a bácsinak, hogy nekem van Biotrintem, de nem találtam megfelelő alkalmat rá, így egy sóhaj keretében indultam a busz felé. Kicsit furcsálltam, és reménykedtem abban, hogy ez nem csapda, elvégre apám kitudja kiket vagy miket ismer. Szorongva léptem fel a buszra, majd egy üres helyre leültem. Lesz ami lesz.
Vissza az elejére Go down
Tabitha Oswald
Honvéd
Honvéd
Tabitha Oswald


Program : Sirius
Hozzászólások száma : 83
Join date : 2018. Jul. 25.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska146/25Tiszti épület        Macska11  (6/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska146/25Tiszti épület        Macska11  (6/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:49 pm

Igen, igen és igen! Megváltásként értelmeztem a tiszt felcsendülő hangját. Végre, végre és végre! Mehetek, szabad vagyok, enyém az életem! Igen! Szökdécselve mentem az épülethez, majd végig hallgattam a tiszt szövegét. Oké. Akkor irány a busz. Remek. Fellépve körbe néztem és eltűnődtem, vajon hányan éljük majd túl ezt a háborút, vagy magát a kiképzést. Lezuttyantam valaki mellé, aztán vártam, hogy induljunk.
Vissza az elejére Go down
Redrick Schuchart
Honvéd
Honvéd
Redrick Schuchart


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2018. Jul. 22.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska146/20Tiszti épület        Macska11  (6/20)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska145/20Tiszti épület        Macska11  (5/20)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska144/20Tiszti épület        Macska11  (4/20)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:53 pm

Amint meghallottam a nevem, egyből, fogtam magam és elkezdtem lóhalálomban futni, egyenesen kifele a buszhoz. Pár percbe telt az egész és megjelentem a recepciós részlegnél.
Megálltam, tisztelet adással jeleztem hogy megjelentem, majd indultam is kifele hogy felszálljak a buszra, ami pár másodperc múlva meg is történt.
Vissza az elejére Go down
Montgomery
Főhadnagy
Főhadnagy
Montgomery


Program : Kiképzőparancsnok
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2018. Jul. 03.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1412/25Tiszti épület        Macska11  (12/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 7:00 pm

Mindenki felszállt, így kettesben maradtam Laurence-el.
- Bizonyára tájékoztatták már magát, hogy a Sirius kiképzési programon fog részt venni. Felsőbb parancsra, most bizonytalan ideig nem indul a Jupiter program. Természetesen visszautasíthatja, de akkor kénytelen lesz visszatérni a börtönbe - néztem rá a férfira. Kételkedtem abban, hogy inkább visszamenne. - Felhívnám a figyelmét, hogy szabályszegés esetén komoly büntetési rendszer lép a kiképzési telepen - tettem hozzá, majd intettem, hogy indulhat ő is. Amint Laurence is felszállt, a busz elindult Bécsbe.

//Zac-tól még kérnék egy reagot, a többiek pedig már IDE írjanak!//
Vissza az elejére Go down
Zac Laurence
Honvéd
Honvéd
Zac Laurence


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2018. Jul. 05.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1411/25Tiszti épület        Macska11  (11/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1418/25Tiszti épület        Macska11  (18/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 7:11 pm

Behívtak az irodába és jóformán ugyanazt mondták el amit eddig is tudtam. Elégg mogorva hangulatomban voltam, mint említettem, így nem igazán értékeltem, hogy csak emiatt nem szállhattam fel a buszra. De próbáltam uralkodni magamon.
- Nem probléma, bár sajnálatos, hogy ilyen kevés embert hoz lázba a "haza védelme". - mondom enyhe gúnnyal megtöltve a végét - Ha nem szükséges parancsokkal vacakolnom a végén miattam lehet a Sirius. - vonom meg végül a vállam.
Vissza az elejére Go down
Chambers
Főhadnagy
Főhadnagy
Chambers


Program : Kiképzőparancsnok
Hozzászólások száma : 17
Join date : 2018. Aug. 23.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska1410/25Tiszti épület        Macska11  (10/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska1417/25Tiszti épület        Macska11  (17/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska1416/25Tiszti épület        Macska11  (16/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:25 pm

Némi csúszás miatt nem szombaton, hanem vasárnap mentünk Szegedre az újoncokért. Kellett némi tanácskozás két újonc ügyében is. Végül megkapták az engedélyeket, így lassan csoszogtunk a városban a vasárnap esti dugóban. Végül, majdnem húsz perces késéssel megérkeztünk a civil állomáshelyre, ahol már biztosan tűkön ültek az újoncok.
Biccentettem a kapuőrnek, meg egyéb őröknek. Megszaporodtak. Beléptem a tiszti épületbe, a közben a kezembe nyomott névsorral együtt.
Egy torok köszörülés után megszólaltam:
- Üdvözlöm a Szegeden tartózkodókat. Akinek a nevét olvasom, kérem fáradjon a tiszti épületbe. Castelot, Reznikov, Silver, Simpson, Shaw, Shax, Zeltser és Zvarecz - soroltam a szegedi nyolc újoncom nevét. Kíváncsi vagyok, hogy hányan maradnak a program végére. - Remek, hiánytalan a csapat. Akkor most irány a busz. Egy pisszenés nélkül, semmit nem kell magukkal hozniuk. Futólépés!

//Technikai utasítás: Mindenki, akinek elhangzott a neve, írjon ide a tiszti épületbe, hogy megjelent, valamint felszállt a buszra. Felix Reznikov, Ayarel Shax, és Maddox Shaw elméletben itt van, de nem kell rá várni.//


A hozzászólást Chambers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2018 7:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alaesia Castelot
Honvéd
Honvéd
Alaesia Castelot


Program : Orion
Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Aug. 18.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska144/25Tiszti épület        Macska11  (4/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska149/25Tiszti épület        Macska11  (9/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:37 pm

Elegem van! Konkrétan mikor megálltunk, üresbe tette a motort a sofőr, és elment. Engem meg itt hagyott kétajtós szerénnyel, akinek szerintem a fronton lenne a helye, nem pedig itt, őrizve engem. Haza akarok menni, hova a francfenébe jöttünk? Persze alig látni ki valamit a sötétített üveg miatt, így várom, hogy mi lesz. Morcosan nézek a férfira, aki nem csinál semmit sem. Majd kiszáll, hogy kocsit megkerülve kinyissa az ajtót. Rosszat sejtve övembe kapaszkodom, ő meg kiráncigál.
- Engedj el, most azonnal! - Sikítom, ő viszont lefejti az ujjaimat a biztonsági övről, kikapcsolja, majd mint egy liszteszsákot dob a vállára és elindulunk. Végig sikítom az utat, rosszat sejtek. Őrök, felismerek pár tornyot a távolban. Ácsi, ez Szeged? Akkor viszont.
- Nem vagyok önkénteeeeeeeeeeeeeeeeeees! - kiáltom bele a vakvilágba, miközben már a buszra visz fel. Bevág egy ülésre, jó hátulra, majd fut le. De én. Nem vagyok önkéntes. Már túl késő lefutni.
Vissza az elejére Go down
Sam Zvarecz
Honvéd
Honvéd
Sam Zvarecz


Program : Orion
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2018. Aug. 18.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska146/25Tiszti épület        Macska11  (6/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska147/25Tiszti épület        Macska11  (7/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska145/25Tiszti épület        Macska11  (5/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:46 pm

Békésen szívok el egy szál cigarettát. Nem szokásom, nem vagyok függő, viszont néha jól esik. Aztán meg, valljuk be, ez lesz az utolsó ilyenem a életemben nagy eséllyel, szóval megérte megvenni. A maradékot itt hagyom, had lelje más s kedvét benne. Szóltak, hogy lesz egy kis csúszás, de azt nem gondoltam volna, hogy egy teljes napról van szó. Eloltom és kukába dobom. Jelentősen nézek egyet, mikor egy hisztikirálynő érkezik, aztán, mikor lejön a férfi, megye föl én és kb középen foglalok be egy helyet, ablak mellett. Engem lehet békében hagyni, elleszek én itt magamnak.
Vissza az elejére Go down
Tiberius Zeltser
Honvéd
Honvéd
Tiberius Zeltser


Program : Orion
Hozzászólások száma : 45
Join date : 2018. Aug. 18.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska149/25Tiszti épület        Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska145/25Tiszti épület        Macska11  (5/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska144/25Tiszti épület        Macska11  (4/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:51 pm

Unottan sétálok a tiszti épületbe. Nem sok minden van nálam. Sőt semmi. Csak cigi. Ez a legújabb úri passzióm. Ja meg egy köteg pénz. Mert hát Zeltser vagyok, pénz nélkül ugye sehova. Még önkéntesnek sem. Belépve tisztelgek, utána meg unott fejjel megyek fel a buszra. Menjünk már. Fel akarom mér a terepet, hogy kit és mit lehet megvenni.
Felvont szemöldökkel fordulok a visítás irányába. Egy lány visítozik, hogy ő nem önkéntes. Ha itt van, akkor meg az. Csak egy pillantásra méltattam a többieket. Ennyi bőven elég is volt belőlük.
Vissza az elejére Go down
Daren David Simpson
Honvéd
Honvéd
Daren David Simpson


Program : Orion
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2018. Aug. 25.

Karakterlap
Erő:
Tiszti épület        Macska149/25Tiszti épület        Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Tiszti épület        Macska145/25Tiszti épület        Macska11  (5/25)
Érzékelés:
Tiszti épület        Macska143/25Tiszti épület        Macska11  (3/25)

Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:08 pm

Már hajnalban megérkeztem, és elkezdtem olvasni, a többiek nem igazán léptek interakcióba velem, így énsem tettem. Olvastam egy könyvet, és úgy belemerültem hogy végül szinte transzba estem. A busz zaja zökkentett ki ebből a transzból, és húzott vissza a valóságba. Felolvasták a neveinket, és ezután gyorsan elraktam a könyvet, majd elindultam a busz felé, ahová már felvittek egy éppen hisztirohamot kapott kislányt, majd egy másik is felszállt, így végül lassú nehéz léptekkel mentem fel a buszra.
Ezután az első adandó helyre leültem, és megnéztem az órámat, fáradt voltam, de az új élmények miatt a testem megtelt adrenalinnal, így a fáradtságot abszolút nem éreztem, csak néztem ki a busz szélvédőjén...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiszti épület        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Tiszti épület        I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tiszti épület
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Toborzás :: Szeged :: Civil állomáshely-
Ugrás: