Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Eleonora Kardos I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Eleonora Kardos I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Eleonora Kardos I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Eleonora Kardos

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eleonora Kardos
Honvéd
Honvéd
Eleonora Kardos


Program : Orion
Hozzászólások száma : 139
Join date : 2018. Aug. 29.

Karakterlap
Erő:
Eleonora Kardos Macska144/25Eleonora Kardos Macska11  (4/25)
Ügyesség:
Eleonora Kardos Macska1411/25Eleonora Kardos Macska11  (11/25)
Érzékelés:
Eleonora Kardos Macska145/25Eleonora Kardos Macska11  (5/25)

Eleonora Kardos Empty
TémanyitásTárgy: Eleonora Kardos   Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:44 pm

Eleonora Kardos


-- Életkor:
18

-- Születési hely:
Magyarország, Budapest

-- Induló program:
Orion



-- Személyiség:
Nehéz lenne meghatározni a pontos személyiségemet. A kívülállók csak annyit látnak belőlem, amennyit megengedek, hogy lássanak. Félő, hogy ha megismernék a valódi énemet, azt nem lennének képesek kezelni. Elég korán váltam gyilkossá és nem tervezem abbahagyni ezt az üdítő tevékenységet. Az élet értékét semmibe vevő viselkedésem és cselekedeteim miatt gyakran neveznek őrültnek, pszichopatának, ki tudja, lehet igazuk van. Nagy ellentmondás a jellememben az, hogy egyszerre szadista és mazochista is vagyok. Úgy hiszem, hogy a fájdalmat legalább olyan jó kapni, mint adni.


-- Megjelenés:
Élénk vörös, bársonyos hajam és smaragd zöld szemeim vannak. Nagyon büszke vagyok rájuk, anyámtól örököltem őket. Legalább... ennyi haszna volt annak a némbernek. Testem tökéletes, kecses, domború ott, ahol annak kell lennie. Kétségkívül a legcsinosabb teremtés vagyok az egész világon. Szeretem a kényelmes ruhákat, maga a színük, kinézetük nem igazán érdekel. Végülis... a katonaságnál úgyis meglesz szabva a ruhaviseletünk.


-- önéletrajz:
Hol is kezdjem? 2039-ben születtem Magyarországon, azon belül is Budapesten. Apám egy jól menő informatikai cégnek dolgozott, anyám pedig otthon vezette a háztartást, miközben engem nevelt. Egy kellemes hangulatú, kertes házban laktunk a város peremén. Úgy kb 5 éves lehettem, amikor apámnak elkezdődtek az alkohol problémái. Sokszor nem járt be dolgozni és ha be is járt, akkor sem végezte el a feladatait. Nem sokkal később elbocsájtották. Az új munkahely keresés nem ment valami fényesen és az egyik adósság követte a másikat. Anyám is kénytelen volt állást keresni, ő takarítónőnek állt. A nehéz anyagi háttér, a sok hitel és az alkohol probléma miatt a helyzet egyre inkább elharapódzott otthon. Apám gyakran késő éjszaka ért haza, részegen és agresszíven, amit anyámon vezetett le tetlegesen. Mint az már most kiderült, az agresszió és a brutalitás már elég korán jelen volt az életemben. Persze, nem akarok erre fogni semmit. Vagyok, amilyen vagyok, azért mert mindig is ott bújkált bennem valamiféle egyfajta szörnyeteg. Már óvodás koromban kiütközött rajtam ez a furcsa, jóleső érzés, ami akkor öntötte el a szívemet, amikor a társaimat szivattam és bántottam. Az óvónők nem tulajdonítottak ennek túl nagy jelentőséget, betudták annak, hogy csak egy hiperaktív rosszcsont gyerek vagyok. Alsó iskola közepénél a helyzet odáig fajult, hogy elkezdtem érdeklődni az egyre dúrvább és véresebb dolgokért, ugyanis a vér látványa pezsdítően hatott rám. A környékünkön egymásután "tűntek" el az állatok. Sosem felejtem el a szomszéd nő kétségbeesett arckifejezését, mikor egyik reggel Bundást, a mihaszna kutyáját kereste és hívogatta. Megsúgom, hiába. Az évek során a helyzet mégtovább romlott otthon, apám egyre dúrvább bántalmazásokban részesítette anyámat. Az egyik ilyen este alkamával kis híján megölte őt. Az ilyesfajta veszekedéseket jobb szerettem távolról elkerülni, de most én is a konyhában tartózkodtam. Szemtanúja, sőt részese voltam mindennek. Mikor számon kértem azon a vadállaton, hogy mégis mit művel, velem is jól elbánt, valósággal bucira verte a szépséges kobakom! Nem haragudtam rá, pontosan tudtam, hogy milyen nehéz elfolytani a vérszomjat és az őrjöngést, ezért reméltem, hogy ő sem fog haragudni rám, hogy ha én is szabadon engedem a valódi énem. A konyha asztalon heverő kést megragadtam, majd először hátba, majd többször hasba szúrtam őt. Szinte azonnal elvérzett. Ami ezután történt, bevallom, kissé meglepett. Anyám, ahelyett, hogy köszönetet mondott volna hősies tettemért szinte teljesen megbolondult. Zokogva üvöltözött felém: "Szörnyeteg", "Ne gyere a közelembe!" és hasonlókat. Kirohant a házból az utcára segítségért ordítozva. A mentők és a rendőrség hamar megérkeztek. Engem egy fiatalkorúak nevelőintézetébe szállítottak el és zártak be. Ekkor 12 éves voltam. Soha többet nem láttam anyámat. Persze, ez nem nagyon hatott meg, nem fűzött sem hozzá, sem apámhoz semmilyen komoly érzelmi kötődés. A nevelőintézetben a nap 24 órájában megfigyelés alatt tartottak. Természetesen, ez nem akadályozott meg abban, hogy megszegjem a szabályokat, emiatt gyakran kerültem bajba. Ilyenkor külön elzárással "jutalmaztak". Bár sokszor tettem rossz fát a tűzre, de a társaim életét nem veszélyeztettem közvetlenül. Ennek oka volt. Tisztában voltam vele, hogy ha nem rejtem el a valódi önmagam, akkor soha nem kerülök ki az emberek fogságából. De valahogy... nem tudtam megszabadulni a vér látványától és a gyilkolás nyújtotta örömtől. Pont kapóra jött, hogy amikor 18. életévemet betöltöttem és szabadon távozhattam az intézetből, kitört a 3. világháború. Igazán hálás voltam Oroszországnak, ezért a nagyszerű ajándék miatt! Egy percig sem kellett gondolkodnom, hogy mihez kezdek szabadulásom után. Elindultam, hogy önkéntesnek jelentkezzem. Nem csak, hogy tovább folytathatom a kedvenc időtöltésemet, de még ráadásul olyan nemes címszó alatt teszem ezt, mint például a "haza védelme", teljesen legálisan.


-- Motivációs levél:
Teljes mértékben felháborítónak és elfogadhatatlannak tartom, hogy azok a csúnya orosz katonák veszélyeztetik az én hőn szeretett hazámat, ezért szeretnék jelentkezni önkéntesnek, hogy a legjobb tudásom és képességeim szerint szolgáljam és védjem az országot!





-- Induló karakterlap:

Ügyesség:3
Erő:3
Akaraterő:9
Érzékelés:3
Műveltség:3
Kinézet:9


~ ©️️ 2018. Macska - Kiképzés Frpg ~
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Eleonora Kardos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eleonora Kardos   Eleonora Kardos I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm

Kardos újonc!

A jelentkezését ELFOGADJA a hadsereg. Némi késéssel, de csatlakozhat az Orion II. programhoz.


Jó játékot, jó szórakozást!
~ Kalandmester
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
 
Eleonora Kardos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Önéletrajzok :: Újoncok-
Ugrás: