Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Daren David Simpson I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Daren David Simpson I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Daren David Simpson I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Daren David Simpson I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Daren David Simpson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daren David Simpson
Honvéd
Honvéd
Daren David Simpson


Program : Orion
Hozzászólások száma : 28
Join date : 2018. Aug. 25.

Karakterlap
Erő:
Daren David Simpson Macska149/25Daren David Simpson Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Daren David Simpson Macska145/25Daren David Simpson Macska11  (5/25)
Érzékelés:
Daren David Simpson Macska143/25Daren David Simpson Macska11  (3/25)

Daren David Simpson Empty
TémanyitásTárgy: Daren David Simpson   Daren David Simpson I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:05 pm

Daren David Simpson


-- Életkor:
20.

-- Születési hely:
London, Anglia

-- Induló program:
Orion



-- Személyiség:
-Szigorú, lélekben egy igazi katona, nem igazán lehet eligazodni rajta, de a parancsokat mindig végrehajtja.


-- Megjelenés:
-Szakállas arc, egy gyerekkori sebhej ékesíti a bal állkapcsot, égy vízszintes vágás ami követi az álkapoccsont vonalát.


-- önéletrajz:
Apám, Idősebb Daren David Simpson, édesanyám Anita Simpson
Gyerekkoromban mág Skóciában laktunk, és 11 éves koromban költöztünk át Londonba, itt végeztem az általánosiskolát és a gimnáziumot
apám egy Elit katonai egység tagja volt, mit mondhatnék, családi hagyomány a katona élet.
Egy bevetés alatt eltűnt, egy bomba felrobbant és nem találták meg a holtestét.
Ez nagyon megviselt, és az iskolában is romlottak az eredményeim, gyakran kerültem verekedésekbe, és egy idő után ki is csaptak az iskolából, a magánéletben sem volt jobb a helyzet, sokat ittam, és még drogoztam is, anyám ezt nem bírta
és javítóintézetbe küldött, onnan tizenegy alkalommal szöktem meg, és egyszer lopta mis, így a rendőrségen is megfordultam, két hónap börtönbüntetést kaptam, amikor kijutottam, anyám elküldött magyarországra, egy katona ismerőséhez, aki régen egy hasonló speciális egység tagja volt
ha jól emlékszem TEK nek hívták az egységet.
Az öregnél két évet töltöttem, míg ki nem kupált, igazi katonai kiképzés volt, sokat szidott és néha meg is vert, de végül sikerült megváltoznom, egyúltal megtanított magyarul is beszélni, mígnem sikerült anyanyelvi szinten beszélnem.
Elhidegültem a többi emberrel szemben, valószínűleg a gyász az oka. De sokszor töprengtem miért ment vissza mindig az egységhez az apám.
Néha egész éjszakák estek ki a gondolkodás miatt.
Végül döntöttem, kiderítem mit érzett apám, így jelentkeztem egy szakmára, Eger -be.
Katonai műszerész szakot végeztem, és Katonai alapismeretekból is vizsgáztam az érettségi mellé.
Ezután Fegyverműszerész szakot tanultam, és osztályelső ként végeztem.
Közben kitört a világháború, így döntöttem, nem megyek vissza Londonba a speciális erőkhöz, hanem a fronton kutatok a válaszaim után!


-- Motivációs levél:
-G.K. Chesterton egyszer azt mondta, "Az igazi katona nem azért harcol, mert gyűlöli azt ami előtte van, hanem mert szereti azt ami mögötte van"
Mögöttem Európa van, és az európai országok.
Harcolni fogok ezekért az országokért, és a lakosaikért, akárkik is legyenek ők, megvédem európát.
Egy másik bölcs mondás, bár nem emlékszem a nevére aki mondta, de így szól: "A katonának meghalni országáért nagy áldozat, élni az országáért mégnagyobb áldozat."
Nem tervezek meghalni a csatamezőn, de nem is fogom ölbetett kézzel nézni, hogy mások igen. Ezért jelentkezem a sereghez, kiveszem a magam részét a harcból.





-- Induló karakterlap:

Ügyesség: 3
Erő: 7
Akaraterő: 8
Érzékelés: 3
Műveltség: 5
Kinézet: 4


~ ️️ 2018. Macska - Kiképzés Frpg ~
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Daren David Simpson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daren David Simpson   Daren David Simpson I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm

Simpson újonc!

A jelentkezését ELFOGADJA a hadsereg. Szombaton csatlakozhat az Orion programhoz. Addig Szegeden, a civil állomásnál kérem várakozni!


Jó játékot, jó szórakozást!
~ Kalandmester
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
 
Daren David Simpson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Önéletrajzok :: Újoncok-
Ugrás: