Rye

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Pontigénylés
Yesterday at 6:03 pm by Kalandmester

» Mireia Sanchez
Csüt. Júl. 19, 2018 5:08 pm by Mireia Sanchez

» Edzőterem
Vas. Júl. 15, 2018 10:21 am by Zac Laurence

» Kocsma
Vas. Júl. 15, 2018 10:17 am by Zac Laurence

» Saját hirdetésünk
Pént. Júl. 13, 2018 4:18 pm by Kalandmester

» Speciális játékok
Vas. Júl. 08, 2018 7:28 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Szomb. Júl. 07, 2018 7:51 pm by Bella Wells

» Udvar
Csüt. Júl. 05, 2018 9:17 pm by Blake Adkins

» Dobókocka - lépésről lépésre
Kedd Júl. 03, 2018 4:25 pm by Kalandmester

Csevegő

Share | 

Tiszti épület

Go down 
SzerzőÜzenet
Kalandmester
Admin

Hozzászólások száma : 141

TémanyitásTárgy: Tiszti épület    Pént. Jún. 29, 2018 8:07 pm

Erről a helyről csak annyit lehet tudni, hogy "civileknek tilos a belépés". Ha van engedélyed rá, az természetesen más kérdés, de ahhoz legalább egy tiszt kell, hogy bevigyen. A beléptető rendszer ujjlenyomat-olvasóval működik, úgyhogy nem fogsz csak úgy bejutni.
Azt viszont rebesgetik, hogy indulás előtt ebben a két szintes épületben gyűjtik össze az újoncokat, hogy a kiképzés helyszínére szállítsák őket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://macskafrpg.hungarianforum.com
Henderson
Százados
Százados

Hozzászólások száma : 28

Karakterlap
Erő:
12/20  (12/20)
Ügyesség:
18/20  (18/20)
Érzékelés:
16/20  (16/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 6:09 pm

Lassan befordult a busz Szegedre. Ez volt az utolsó állomás. A többiek pedig már itt voltak mögöttem a buszban. A nők vannak itt többségben, majd kiderül, hogyan teljesítenek.
Ezután a Tiszti épület mikrofonjához léptem, majd a listáról felolvastam a leendő orionos neveit.
- Adkins, Barsony, Diamond, Ilysiris, Wells és Wherner. Futólépésben a tiszti épülethez. Aki nem jelenik meg, az itt marad!

//Technikai utasítás: Mindenki, akinek elhangzott a neve, írjon ide a tiszti épületbe, hogy megjelent. Hanga Barsony, Wyana Ilysiris elméletben itt van, de nem kell rá várni.//
Felhasználó profiljának megtekintése
Catherina Diamond
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 148

Karakterlap
Erő:
4/20  (4/20)
Ügyesség:
9/20  (9/20)
Érzékelés:
6/20  (6/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 6:11 pm

És igen! Végre elérkezett ez a nap is. Alig vártam, egész nap pattogtam és pörögtem, mint valami buzgómócsing, aki nem tud magával mit kezdeni, ami mondjuk igaz is volt rám. Hat óra előtt már tényleg az izgalom a tető ponton volt, s csak akkor nyugodtam le valamilyen szinten, mikor meghallottam a hangosbemondóból a nevemet.
Magamhoz véve a cuccaimat nagyban vigyorogva trappoltam a tiszti épületbe, ahova elegánsan berobbantam. Mivel nem igazán tudtam mit mondani, illetve hogy köszönni, megelégedtem annyival, hogy komoly képet erőltettem magamra és csak biccentettem, mindenkinek.
Blake Adkins
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 71

Karakterlap
Erő:
6/20  (6/20)
Ügyesség:
8/20  (8/20)
Érzékelés:
5/20  (5/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 6:14 pm

Természetesen az udvaron lógtam, hiszen csak ott pöfékelhettem békésen. Így mikor a tiszt elhaladt, már messziről kiszúrtam. Remek. Lassan beindul a buli. Ráérősen még elszívtam a cigit, majd miután a nevemet hallottam - az lett volna a ciki, ha kihagynak, ráérősen baktattam be az irodába.
- Jelen, uram! - közöltem, hátha nem látja, hogy itt vagyok.
Anita Wherner
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 57

Karakterlap
Erő:
5/20  (5/20)
Ügyesség:
8/20  (8/20)
Érzékelés:
5/20  (5/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 6:27 pm

Nem sokkal hat előtt értem ide. Szerencsére nem maradtam le semmiről, és csomagom sem sok volt. Gyanítom túl sok személyes dolgot nem vihetünk magunkkal, így nem is vettem a fáradságot, hogy bőröndöt hozzak.
- Százados úr! - mondtam, ahogy beléptem és tisztelegtem is.
Bella Wells
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 56

Karakterlap
Erő:
4/20  (4/20)
Ügyesség:
5/20  (5/20)
Érzékelés:
2/20  (2/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:21 pm

Végre eljött a nap! Wiiii! Szinte ugrálok örömömben! Igen végre elkezdődik a NAGY NAP! Végre elkezdődik az ORION!!!!!! Khm… én teljesen nyugodt vagyok. Teljesen. Nem kezd el felizgatni az a sok fájdalom… az a sok…. szenvedés…. az a sok… sérülés… ami.. ránk vár… heeeeh…. khm… akarom mondain igen. Teljesen jól vagyok. Rezzenéstelen mosollyal, visszafogottan közeledek az ajtóhoz és megvárom, míg beengednek. A katona egyenruha van rajtam, hisz ez a minimum, bár szó mi szó… lehet nem tökéletesen vettem fel… nem vagyok az ilyen kaliberű ruhákhoz szokva… jobban szeretem azokat, amíg bővebbek, kicsit szellősebbek és nagyobb eséllyel kap beléjük valami éles vagy hegyes. Khm… Mindenesetre én is megjelentem időre és ez a lényeg.
Henderson
Százados
Százados

Hozzászólások száma : 28

Karakterlap
Erő:
12/20  (12/20)
Ügyesség:
18/20  (18/20)
Érzékelés:
16/20  (16/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:34 pm

Vegyes érzelmekkel figyeltem az újoncokat.
- Rendben. A csomagjaikat hagyják itt, csak az irataikra lesz szükség. Ezután libasorban irány a busz - közöltem velük a feladatot. Mindegyik kezdő, rémesen fiatal, és sok a lány. Mindegy, kíváncsi leszek meddig bírják. - A buszon használják ki, hogy még három szabad órájuk van, beszélgessenek, ismerkedjenek, a továbbiakban úgy sem lesz sok szabadidejük.

//Technikai utasítás: Egy búcsú reag ide, majd a folytatás itt: ITT //
Catherina Diamond
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 148

Karakterlap
Erő:
4/20  (4/20)
Ügyesség:
9/20  (9/20)
Érzékelés:
6/20  (6/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:36 pm

Oké, szóval cucc itt hagyás és a busz. Rendben. Ez azt hiszem menni fog. Nagy mosollyal az arcomon eresztettem le magam mellé a táskámat, miután kivettem belőle az irataimat. Bár nem tudom minek kell az neki, de oké. Ezen nem múljon. Meg még azért kivettem a kabala macskás kis plüssömet. Enélkül sehova. Ha meg valaki menet közben megtalálja, tenni fogok arról, hogy megbánja.
A buszon csak leültem az ablakmellé és nem nagyon figyeltem a környezetemre, na meg a többi újoncra sem.
Blake Adkins
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 71

Karakterlap
Erő:
6/20  (6/20)
Ügyesség:
8/20  (8/20)
Érzékelés:
5/20  (5/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:39 pm

Hogy miii van??? Hagyjam itt? Ez komoly? Remélem cigit lehet venni valahol, nem sok doboz maradt nálam, de azokat is előreláthatóan a zubbonyba rejtettem. Ettől igaz, hogy furán kidudorodik néha, de annyi baj legyen. A fő, hogy van dohányom. Hogy a kiképzésen mit fogok szívni még nem tudom. Ezután meg felszáltam a buszra. Nem mintha tudtam volna mást csinálni...
Anita Wherner
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 57

Karakterlap
Erő:
5/20  (5/20)
Ügyesség:
8/20  (8/20)
Érzékelés:
5/20  (5/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:40 pm

Bólintottam, hiszen számoltam ezzel, így nem is volt nálam semmi felesleges holmi. Felvontam a szemöldökömet, mikor láttam, hogy mások lopva még telepakolják magukat. Reménytelen, nem hiszem, hogy ezt megússzák. De az ő bajuk, nem az enyém.
- Igen, uram - feleltem, mikor megkaptuk a buszra szállási parancsot.
Bella Wells
Honvéd
Honvéd

Hozzászólások száma : 56

Karakterlap
Erő:
4/20  (4/20)
Ügyesség:
5/20  (5/20)
Érzékelés:
2/20  (2/20)

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    Szomb. Júl. 07, 2018 7:51 pm

- Igenis! - ennyit fűztem a kommentárhoz és amint lehetőségem volt már mentem is fel a buszra.
De szépen sorjában csak, hisz nem szabad tolakodni. Bár ki tudja. Lehetséges, ha tolakodnék akkor kapnék valami büntit... hm... nem is tudom... talán... egy picit... áh nem, ha most kicsapnak, akkor itt vége. Így hát kicsit szomorkásan, de azért izgatottan indultam meg a buszra, a többiek pedig szinte csak annyit láthatnak, hogy alig bírok elülni a fenekemen, annyira izgulok.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tiszti épület    

Tiszti épület
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal