Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Felix Reznikov I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Felix Reznikov I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Felix Reznikov I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Felix Reznikov I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Felix Reznikov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Felix Reznikov
Honvéd
Honvéd
Felix Reznikov


Program : Orion
Hozzászólások száma : 54
Join date : 2018. Aug. 23.

Karakterlap
Erő:
Felix Reznikov Macska149/25Felix Reznikov Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Felix Reznikov Macska147/25Felix Reznikov Macska11  (7/25)
Érzékelés:
Felix Reznikov Macska144/25Felix Reznikov Macska11  (4/25)

Felix Reznikov Empty
TémanyitásTárgy: Felix Reznikov   Felix Reznikov I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2018 5:12 pm

Felix Reznikov


-- Életkor:
22

-- Születési hely:
Szentpétervár, Oroszország

-- Induló program:
Orion



-- Személyiség:
Általában nagyon céltudatos és komoly vagyok. Szeretek olvasni és beszélgetni, de nem mindenáron, tudok nagyokat hallgatni is, ha nincs számomra érdekes téma. Fegyelmezett vagyok és szeretem a rendet magam körül. Tisztelettudó vagyok az idősebbekkel, de még velük szemben is kiállok az igazamért, ha szükséges.
Eléggé makacs és kitartó vagyok, ha valamit a fejembe veszek. Aránylag könnyen barátkozok, de, ha megbántanak vagy visszaélnek a bizalmammal, azt soha nem bocsátom meg.


-- Megjelenés:
Testalkatom arányos. A magasságom saccperkábé 170 centi környékén van, ehhez meg hetven kiló társul, mint a súlyom. Mondhatnám, hogy izmos vagyok, elvégre régen sokat kocogam, kondiztam, de mostanában nem fektettem erre olyan nagy hangsúlyt. A hajam fekete, a szemem kék. Arcom markáns, vonásaim határozottak. Van egy nyakláncom, amit soha nem veszek le. Általában a kényelmes, lezser holmikat szeretem.


-- önéletrajz:
Nem neveztném az életemet érdekesnek vagy izgalmasnak. Szentpéterváron születtem. Apám orosz, anyám magyar nemzetiségű volt. De ezzel akkoriban nem is volt gond. Közelébe se jártunk a háborúnak, nem tudtuk, hogy egyszer minden boldogságunk véget ér. Sokszor jártam a nagyszüleimnél Magyarországon, egy északi kis faluban - sajna már nem emlékszem a nevére.
Tehát boldog gyerekkorom volt. Anyám és nagyszüleim révén megtanultam magyarul, otthon ugye, apám miatt az orosz volt a kötelező nyelv, ezen felül tanultam angolul és németül is. Az angol már szinte annyira alapnyelvnek számított, mint a saját anyanyelvem, ami ez esetben az orosz és a magyar volt.
Az iskolában nem voltam nagyon kiemelkedő, valahol középen helyezkedtem el. Már akkor is szerettem olvasni, ez mostanra sem változott.
Érettségi után a moszkvai egyeteme készültem tovább tanulni, informatika szakon. Csakhogy kitört a háború. Ebbe apám is hamar belekerült. Már a háború előtt is katona volt, vagy inkább tartalékos, de a háború kitörte után a hírszerzéshez került. Az orosz hadvezetés kitervelte, hogy derítse fel, ki Magyarország katonai bázisait, legfontosabb helyeit, merthogy van magyar érdekeltsége: az anyám és a családja. Igen ám, de ezzel is volt probléma. A két idős embert még sem lehetett kiküldeni, hogy szaglásszon körbe. Ekkor a hadvezetés szeme megakadt rajtam. Pont kapóra jöttem. Elvégre nem kaptam még Biotrint, benne voltam a magyar önkéntesek korosztályában. A hadvezetés elintézte nekem a hamis papírokat, így túlságosan is hamar Magyarországon találtam magam, Szegeden. Azzal a feladattal, hogy jussak be egy kiképzésre és szimatoljak körbe. A feladatra négy hónapot kaptam. Így a papírjaim szerint már három generáció óta magyar lakos és állampolgár vagyok, a nevem csak régi hozománya, hogy messze a hamis családfámon van orosz ős is.
Nem mondom, hogy tetszik a feladat, de tiltakozni se volt időm. Szeretném, ha a szüleim, apám, büszke lenne rám. Édesanyám pedig békében élhetne. A nagyszüleimet is szeretném biztonságban tudni, így mindent megteszek, hogy teljesítsem a feladatomat!


-- Motivációs levél:
Szeretném, ha apám büszke lenne rám. Emiatt mindent megteszek a Birodalom győzelméért.





-- Induló karakterlap:

Ügyesség: 6
Erő: 3
Akaraterő: 8
Érzékelés: 3
Műveltség: 5
Kinézet: 5


~ ©️️ 2018. Macska - Kiképzés Frpg ~
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Felix Reznikov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felix Reznikov   Felix Reznikov I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2018 3:23 pm

Reznikov újonc!

A jelentkezését ELFOGADJA a hadsereg. Szombaton csatlakozhat az Orion programhoz. Addig Szegeden, a civil állomásnál kérem várakozni!


Jó játékot, jó szórakozást!
~ Kalandmester
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
 
Felix Reznikov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Önéletrajzok :: Újoncok-
Ugrás: