Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Daniella Fekete I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Daniella Fekete I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Daniella Fekete I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Daniella Fekete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniella Fekete
Honvéd
Honvéd
Daniella Fekete


Hozzászólások száma : 214
Join date : 2018. Jul. 23.

Karakterlap
Erő:
Daniella Fekete Macska1413/25Daniella Fekete Macska11  (13/25)
Ügyesség:
Daniella Fekete Macska1415/25Daniella Fekete Macska11  (15/25)
Érzékelés:
Daniella Fekete Macska146/25Daniella Fekete Macska11  (6/25)

Daniella Fekete Empty
TémanyitásTárgy: Daniella Fekete   Daniella Fekete I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2018 3:52 pm

Daniella Fekete


-- Életkor:
18

-- Születési hely:
Vizsoly, Magyarország

-- Induló program:
Sirius



-- Személyiség:
A béke szigete, próbálja a konfliktusokat mindig szép szóval megoldani. Nem akarja, hogy verekedésbe torkoljanak. A saját bőrén tapastalta meg, milyen az. Ha csapatban van, akkor ő az, aki a társaságot próbálja összetartani, beszélgetni egyenként a tagokkal. Hagy másokat csevegni, neki elég, ha nem magányos. Bár az ember nem nézné ki belőle elsőre, de rettentően makacs és pörög. Mindig pörög, mint egy koffeintúladagolást kapott kolibri.


-- Megjelenés:
Hosszú, vörös haj, zeplős arc, barna szem. Nyakában egy medál, maga a leányzó csak 154 cm, nem egy égimeszelő. Senki se megy el mellette anélkül, hogy nem bámulná meg az arcát. A hosszú, fél arcot eltakaró heget, melynek kezdetét eltakarja a haja. Szálkás izomzattal rendelkezik.


-- önéletrajz:
Az emberek többsége elégedett az életével. Aztán ott a kisebbség, ahol az élet nehézkes. Hiszen, minek is foglalkozna a kormány azokkal, akik a periféria szélén élnek, sokszor leragadva még a 20. században? Vannak, akik egy olyan helyre születnek bele, ahol a kijutás szinte esélytelen. Csakis csakis csak rengeteg tanulással lehet, költözéssel, hogy ne maradjon az illető a nyomorba. Dani valaha szép volt. Aztán, mikor 14 volt és az anyjával ellátogattak egy zsákfaluba, hogy találkozzanak abban az évben is a nagyszüleivel, a nagyapja meglátta. Egy hely, ahol megállt a fejlődés. Egy hely, ahol a nők neve kuss, ahol még mindig házasodnak - még ha nem is legálisan - 15 évesen. A nagyapa, egy veszekedés folyamán, ahol eleve ittas volt, kést ragadott. Soha többet nem mentek oda. Daniella meg még ma is viseli a nyomokat, a vágást, mely a fél arcát elcsúfítja. Örökre ott marad, semmi sem tünteti el. És a látását se fogja visszahozni.
Vizsolyban élni remek. Egyutcás is falucska, alig 700 lakossal, ahol mindenki ismer mindenkit. Van egy óvoda, egy általános iskola. A diákok máshova járnak középiskolába. Ella a Földesbe jutott be, ott egy igen különös társaságba keveredett. Volt ott otaku, whovian, zseni meg táncos is, tökéletesen beilleszkedett. Nem lógott ki a sorból a hegével, szerette is. Érettségi után nem nagyon tudott hova menni, sehova se vették fel, így jelentkezett.

Felsóhajtok. Ez sorban a 16. tánciskola, ahol elutasították a jelentkezésemet, mondván bár a mozgásom jó, de az alakom hagy maga után némi kívánni valót. Mindketten tudjuk jól,hogy pontosan mi az. A négy évvel ezelőtti balesetem az oka. A heg, mely sose múlik el, a heg, melyet az a tökfilkó adott. Hogy ne menjek férjhez, ha már az anyám elárulta őt azzal, hogy tovább mert tanulni. Ő tanulni akart, tanulhatott. Én mozogni akarok, hát miért tiltják? Mi a baj azzal, ha valakinek van valamilyen testi hibája? Utálom, hogy sehova se vesznek föl. Helyhiány, alacsonyság, fogják ezer dologra, de sose mondják a nyilvánvalót. A heget. Megbámulnak az utcán, összesúgnak a hátam mögött. Torzszülött, miért nem öli meg magát, és egyebek. Utálom, értsék már meg egyszer, hogy nem a kinézet teszi az embert! Rühellem, hogy mivel lány vagyok és félig vak, minden négyszer jobban kell csinálnom mint mások, hogy ugyanazt kapjam meg, mint egy átlagos ember. Hol itt az igazság könyörgöm? Gyűlölöm a hegemet, a nagyapámat. Mozogni akarok, kilométer hiányom van. De persze, semmi sem változik attól, hogy hogyan érzek. Bánom, hogy lekéstem az Orionról. Így maradt a Sirius, ahova jelentkezek. Megmutatom nekik, hogy képes vagyok én is ugyanolyan sikereket elérni. A barátaimat mind könnyedén felvették a kíván helyre. Engem meg idefognak könnyedén. Ne becsüljenek egy táncost, csak mert félig vak. Izomláz? Ficam? Törés? Mi az nekem. Megszoktam.


-- Motivációs levél:
Azt mondták, hogy itt lehet mozogni, meg hogy izgalmas. Végülis, miért is ne alapon jelentkezek. Nem, ez nem jó.
Tisztelt hölgyeim és uraim, kérem fogadják el a jelentkezésemet, melyért cserébe garantálom, hogy nem bukok. Oké, ez se.

Na szóval, harmadszorra kezdek neki. Jönnék, mert érdekel. Szeretek olyan társaságban lenni, ahonnan nem tűnök ki. És nem meghalni. Nézzék el, pocsékul fogalmazok. De garantálom, hogy velem egy élmény lesz. Aztán meg, ki tudja, talán megfelelő vagyok. Hm, szeretek sportolni, meg harcolni. Ja, és nem szeretem a fájdalmat.





-- Induló karakterlap:
Ne feledd, kezdetben csak 30 pont áll rendelkezésedre, hogy szétoszd a tulajdonságok között.
Ügyesség:7
Erő:5
Akaraterő:9
Érzékelés:3
Műveltség:3
Kinézet:3


~ ©️️ 2018. Macska - Kiképzés Frpg ~
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Daniella Fekete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniella Fekete   Daniella Fekete I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2018 6:15 pm

Fekete újonc!

A jelentkezését ELFOGADJA a hadsereg. Szombaton csatlakozhat az Sirius programhoz. Addig Szegeden, a civil állomásnál kérem várakozni!


Jó játékot, jó szórakozást!
~ Kalandmester
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
 
Daniella Fekete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Önéletrajzok :: Újoncok-
Ugrás: