Rye



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» 1. Orion program vizsgája
Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2018 8:09 pm by Kalandmester

» Pontigénylés
Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2018 9:03 pm by Felix Reznikov

» Eleonora Kardos
Bella Wells I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2018 7:47 pm by Kalandmester

» Tiszti épület
Bella Wells I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 7:38 pm by Chambers

» Daren David Simpson
Bella Wells I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:12 pm by Kalandmester

» Ayarel Shax
Bella Wells I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2018 6:02 pm by Kalandmester

» Alaesia Castelot
Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 10:43 pm by Kalandmester

» Sam Zvarecz
Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:55 pm by Kalandmester

» Tiberius Zeltser
Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2018 9:06 pm by Kalandmester

Csevegő

 

 Bella Wells

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bella Wells
Honvéd
Honvéd
Bella Wells


Program : Orion
Hozzászólások száma : 135
Join date : 2018. Jul. 07.

Karakterlap
Erő:
Bella Wells Macska149/25Bella Wells Macska11  (9/25)
Ügyesség:
Bella Wells Macska148/25Bella Wells Macska11  (8/25)
Érzékelés:
Bella Wells Macska143/25Bella Wells Macska11  (3/25)

Bella Wells Empty
TémanyitásTárgy: Bella Wells   Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 6:59 pm

Bella Wells


-- Életkor:
Jellemzően 18

-- Születési hely:
Magyarország, Sopron

-- Induló program:
Orion



-- Személyiség:
Kívülről a mindennapokban teljesen normálisnak, hétköznapinak tűnik. Egy csinoska lány, aki szeret olvasni és mások társaságát élvezni. De ahogy a könyvet sem szabad a borítója alapján ítélni (pedig meg kell hagyni ennek a könyvnek szép a borítója…), úgy őt se. Ugyanis Bella egy velejéig romlott mazoista. Imádja, ha fáj, ha terrorizálják, ha megalázzák. Minél inkább megvetendőbb egy viselkedés, ő annál jobban élvezi. Egy igazi perverz, ha erről van szó és rengetegszer került is bajba már emiatt. A legrosszabb pedig az, hogy mindezek ellenére nem lehet ezt felfedezni rajta, mert ha éppen nem élvezkedik azon, hogy valaki épp ízzé-porrá veri, totálisan normális kívülről. Több pszichiátriai vizsgálat is különböző dolgokat állapítottak meg róla, volt hogy ép jelleműnek, volt, hogy elmeroggyantnak nevezték. Mindenesetre igen kedves és szerethető személyiség, ha épp nem jött rá az öt perc.


-- Megjelenés:
Szőke bársonyos haja, lágyan omlik kecses vállaira, helyes arcát pisze orr, ívelt, teltebb ajkak jellemzik, csodás kék szemébe pedig szinte bele lehet feledkezni. Életvitelét meghazudtoló bársonyos bőre van, melyet nem csúfit el heg, vagy bőrkeményedés, bármilyen kemény munkát végezzen. Nem túl magas és telt keblekkel sem áldotta meg az ég, viszont mindent összevetve karcsú, vonzó lányról van szó, kiről elsőre sugárzik az ártatlanság.


-- Hivatalos Iratok Bella Wells élete folyamán:

2044.04.12. 12:42
Egy házaspár járt a pszichológián, azt mondták valami baj van a kicsijükkel. Még csak 5 éves, de mindig olyan veszélyes helyekre megy, majd pedig ha lesérül, olyan furcsa fejet vág, nem is sír. Szerintem nem normálisak, nekik kéne idejönni vizsgálatra nem a gyereknek… de ez a munkánk…

2044.04.13. 07:52
Te atya úr isten! Ez a gyerek nem normális! Még csak egy napja van benn, de kis híján betörte a fejét, lenyelt egy pénzérmét és majdnem kezére döntötte a teli szemeteskukát… Komolyan mondom ez élvezi…

2044.05.05. 19:34
Lassan egy hónapja, hogy ez a szörnyszülöttet felvettük. Kénytelenek voltunk lekötözni, mert többször is majdnem megsebesítette önmagát. Mi a franc ez a kölyök? Egy mazoista? Szerintem igen… de ilyen fiatalon?

2044. 05.07. 14:21
Furcsa… már napok óta nem csinált semmit. Csak ül és olvas, mint egy jó kislány. Talán hatni kezdtek a gyógyszerek? Hál isten… már karikásak a szemeim, annyit kellett vele foglalkoznom. Holnap még megvizsgáljuk, és ha így marad visszaadjuk a szüleinek… végre alhatok majd egy kicsit.

_______

2047. 05.08, Budapest, VII. kerületi Pszihiátria
~Dr. Eldman Richard, diplomás pszihiáter kézirata:
Egy 8 éves gyerek érkezett hozzánk. Elmbebajra utaló jeleket mutattak ki rajta, de az elmúlt 2 napban nem produkált semmi rosszat. Biztonsági okok miatt a gumiszobába zártuk, mivel Mazochizmusra utaló kórtörténete van, viszont nem tapasztaltunk semmi rendellenesset, így pár napon belül kiengedhettük.

_______
2050. július – Emily Wells naplója
Nem bírom már tovább… ezt nem tudom elviselni… miért ilyen gyermekkel kellett megáldania az úrnak… Sam elhagyott miatta… és… és én már nem bírom tovább! Be kell adnom egy árvaházba, szenvedjenek ők.. én… .én…. én… megőrülök…. meg fogok őrülni mellette!!!

_______
Árvaház és egyéb naplók.
2051.05.01. Kis Hajnalka Árvaház, új gyermeket fogadott be, neve: Bella Wells.
2052.07.02. Kis Hajnalka Árvaház, bajkeverő gyermeket továbbít a Pukkancs Árvaház részére. Gyermek neve: Bella Wells; áthelyezés oka: rongálás, veszélyeztetés, szellemi romlottság
2052.07.02. Pukkancs Árvaház befogadta Bella Wells, 13 éves lányt.
2052.09.12. Bella Wellst sürgősségi beavatkozást igényelt, a kórház elhagyása után a Javítóintézetbe került.
2052.09.15. Pszigológiai sérülést fedeztünk fel, így a törvénykönyv alapján pszihiátriára kellett küldenünk.
2053.11.12. átszállítva
2053.11.23. átszállítva
2055.12.04/12.12/12.24 átszállítva, ÁTSZÁLLÍTVA, ÁÁÁÁÁÁTSZÁLLÍTVAAAA!!!
2057.05.03. VÉÉÉÉÉGRE! VÉGRE NAGYKORÚ!!! ÉS JELENTKEZETT A KATONASÁGRA! VÉGRE…. BÉKE… CSEND…. ÉS…. NYUGALOM……


-- Motivációs levél:
Szeretném a hazámat szolgálni! Megvédeni a barátaimat, a családomat! Jól bírom a fájdalmat a megterhelést, higgyenek nekem, én bármire készen állok! Mégha tüzes szegecseket is nyomnak a hátamhoz, vagy lenyúzzák a bőrt a lábamról… eltörik a karomat, vagy a lábamba lőnek… igen… igen… akarom mondani szeretném a hazámat védeni!





-- Induló karakterlap:
Ne feledd, kezdetben csak 30 pont áll rendelkezésedre, hogy szétoszd a tulajdonságok között.
Ügyesség: 2
Erő: 2
Akaraterő: 10
Érzékelés: 1
Műveltség: 7
Kinézet: 8


~  ️ 2018. Macska - Kiképzés Frpg ~
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Admin
Kalandmester


Hozzászólások száma : 333
Join date : 2018. Jun. 01.

Bella Wells Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella Wells   Bella Wells I_icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2018 7:04 pm

Wells újonc!

A jelentkezését ELFOGADJA a hadsereg. Szombaton csatlakozhat az Orion programhoz. Addig Szegeden, a civil állomásnál kérem várakozni!


Jó játékot, jó szórakozást!
~ Kalandmester
Vissza az elejére Go down
https://macskafrpg.hungarianforum.com
 
Bella Wells
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Önéletrajzok :: Újoncok-
Ugrás: